W związku z reinstalacją Systemu PROLIB informujemy P.T. Czytelników o zmianie godzin otwarcia Biblioteki w dniach od 03 do 11 grudnia 2019 r.

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy informuje, że na stanowiskach komputerowych znajdujących się na terenie Biblioteki udostępniany jest SYSTEM INFORMACJI PRAWNEJ LEX

WAŻNE!!!
Poprawne zakończenie pracy w Systemie Informacji Prawnej LEX odbywa się poprzez WYLOGOWANIE.

Dostęp do LEX Student

LEX Student to program dostosowany do potrzeb studentów prawa, z którego korzystać można bezpłatnie przez cały rok. Odkryj nowe możliwości z nowym interfejsem LEX!
Kod upoważniający do bezpłatnego korzystania z programu ważny jest rok od momentu zarejestrowania go w Systemie Logowania Wolters Kluwer.

Jak korzystać z bezpłatnego dostępu do LEX Student:

Wypełnij powyższy formularz. Kod dostępu do programu otrzymasz w mailu.
Aby skorzystać z kodu należy posiadać konto w Systemie Logowania Wolters Kluwer.
Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym systemie - załóż je postępując zgodnie z informacją na stronie logowania.Po zalogowaniu się do Systemu Logowania w zakładce "Moje produkty" wybierz funkcjonalność umożliwiającą dodanie kodu: "Jeżeli posiadasz kod aktywacyjny do produktu, kliknij tutaj".
Po kliknięciu w link "tutaj" - wpisz otrzymany kod dostępu.
Po wprowadzeniu kodu i kliknięciu "Utwórz dostęp" w zakładce "Moje produkty" automatycznie zostanie aktywowany dostęp do produktu LEX Student.
Kliknij w ikonę LEX Student i przejdź do produktu.